  • MPN: TC532160
  • Weight: 0.23kg
  • Dimensions: 240.00mm x 71.00mm x 29.00mm
  • SKU: TC532160
  • UPC: 6009515854362
For 30 or more items, click to quote
SIDE/DIAGONAL CUTTER HIGH LEVERAGE CRV 160MM W/STRIPPING NOTCH INDUSRI