  • MPN: DBH1210603
  • Weight: 0.05kg
  • Dimensions: 27.20cm x 4.00cm x 1.30cm
  • SKU: DBH1210603
  • UPC: 6925582105353
For 30 or more items, click to quote
SDS Plus Hammer Drill Bit, 6 x 210 mm
Features and Benefits
SDS plus
Durable cemented carbide tip
Designed for masonry and concrete drilling
Packed by plastic hanger.
Write a review
Bad Good
Bench Grinding Wheel Features and Benefits Abrasive wheel size: 150 x 12.7 x 20 mm Diameter: 150 mm Arbor: 12.7 mm Thickness: 20 mm Abrasive whe..