  • MPN: MILSTAP3-14
  • Weight: 0.12kg
  • Dimensions: 134.00mm x 78.00mm x 78.00mm
  • SKU: MILSTAP3-14
  • UPC: 8901057901031
For 30 or more items, click to quote
Miles™ 22 Gauge Staples No.3
14 mm Staples - 11.40 mm Crown
Cat no: MILSTAP3-14
Description Specification
Type Galvanised JT21
Gauge 22 Ga
Leg Length 14 mm
Crown 11,40 mm