  • MPN: T PHDW050-1
  • Weight: 0.02kg
  • Dimensions: 134.00mm x 47.00mm x 16.00mm
  • SKU: T PHDW050-1
  • UPC: 6009515865504
For 30 or more items, click to quote
PHILIPS NO.2 X 50MM DRYWALL BIT POUCH
Write a review
Bad Good
Classic Phillips Bits - 25 mm Long PH Bit No. 2 - Bulk The Classic Bit These classic PH bits are tough and suitable for heavy use for all ..
R 11.00
Ex VAT:R 9.57
Classic Phillips Bits - 25 mm Long PH Bit No. 1 - Bulk packaging The Classic Bit These classic PH bits are tough and suitable for heavy us..
R 11.00
Ex VAT:R 9.57
Classic Phillips Bits - 25 mm Long PH Bit No. 1 - Carded packaging The Classic Bit These classic PH bits are tough and suitable for heavy ..
Ex VAT:R 21.74
Classic Phillips Bits - 25 mm Long PH Bit No. 2 - Carded packaging The Classic Bit These classic PH bits are tough and suitable for heavy ..
PLASTIC CASE 1387.5 X 393.7 X 152.4MM OD WITH FOAM BLACK....