  • MPN: TC182102
  • SKU: TC182102
  • UPC: 6009515911881
DIAMOND CORE BIT 102MM X 50MM M14 X 70MM VACUUM BRAZED
Write a review
Bad Good
&O/;5mm Diamond core bit Application: The diamond core bit is used to drill holes in: Ceramic tiles Marble Grade 5 porcelain (hardest) G..
R 52.00
Ex VAT:R 45.22
&O/;8mm Diamond core bit Application: The diamond core bit is used to drill holes in: Ceramic tiles Marble Grade 5 porcelain (hardest) G..
R 57.00
Ex VAT:R 49.57
&O/;6mm Diamond core bit Application: The diamond core bit is used to drill holes in: Ceramic tiles Marble Grade 5 porcelain (hardest) G..
&O/;10mm Diamond core bit Application: The diamond core bit is used to drill holes in: Ceramic tiles Marble Grade 5 porcelain (hardest) ..
&O/;4mm Diamond core bit Application: The diamond core bit is used to drill holes in: Ceramic tiles Marble Grade 5 porcelain (hardest) G..
&O/;3mm Diamond core bit Application: The diamond core bit is used to drill holes in: Ceramic tiles Marble Grade 5 porcelain (hardest) G..