  • MPN: TC182127
  • SKU: TC182127
  • UPC: 6009515911898
DIAMOND CORE BIT 127MM X 40MM M14 X 60MM VACUUM BRAZED
Write a review
Bad Good
&O/;10mm Diamond core bit Application: The diamond core bit is used to drill holes in: Ceramic tiles Marble Grade 5 porcelain (hardest) ..
R 71.00
Ex VAT:R 61.74
&O/;3mm Diamond core bit Application: The diamond core bit is used to drill holes in: Ceramic tiles Marble Grade 5 porcelain (hardest) G..
R 49.00
Ex VAT:R 42.61
&O/;6mm Diamond core bit Application: The diamond core bit is used to drill holes in: Ceramic tiles Marble Grade 5 porcelain (hardest) G..
&O/;8mm Diamond core bit Application: The diamond core bit is used to drill holes in: Ceramic tiles Marble Grade 5 porcelain (hardest) G..
&O/;5mm Diamond core bit Application: The diamond core bit is used to drill holes in: Ceramic tiles Marble Grade 5 porcelain (hardest) G..
&O/;4mm Diamond core bit Application: The diamond core bit is used to drill holes in: Ceramic tiles Marble Grade 5 porcelain (hardest) G..
PLASTIC CASE 1387.5 X 393.7 X 152.4MM OD WITH FOAM BLACK....