  • MPN: TC991265
  • Weight: 0.78kg
  • Dimensions: 350.00mm x 240.00mm x 70.00mm
  • SKU: TC991265
  • UPC: 6009515808129
For 20 or more items, click to quote
Small tool bag
Size: 315mm x 230mm x 250mm
Application:
Features:
  • A total of 25 pockets.
  • Shoulder strap.
Write a review
Bad Good
Medium tool bag Size: 400mm x 210mm x 310mm Application: The medium tool bag keeps your tools neat and in one place. It is manufactured f..
R 521.00
Ex VAT:R 453.04
Large tool bag Size: 495mm x 265mm x 340mm Application: The large tool bag keeps your tools neat and in one place. It is manufactured from ..
R 609.00
Ex VAT:R 529.57
TorkCraft - Hex Chisel 17MM Pointed Application: For use in construction demolition and shaping! Shank Type: 17mm Hex Total Length..
Hacksaw Blade for the TCHS003 - 150mm - 10/Pack Whether you are working on a home improvement project or need a reliable blade for professiona..
Try square 300mm x 150mm with level & plumb vial The Try Square includes a 300mm long blade and a 150mm wide base, providing a large ..
TorkCraft - Dry Use Diamond Polishing Pad Grit: #100 Application: The Tork Craft Dry use diamond polish pads 100mm i..
Rafter square ABS Triangular 180mm Multi angle The Rafter Square, also known as a Speed Square, is a versatile and indispensable tool..