  • MPN: ALP97102801
  • Weight: 0.46kg
  • Dimensions: 50.00mm x 278.00mm x 278.00mm
  • SKU: ALP97102801
  • UPC: 9002740612353
For 20 or more items, click to quote
SDS MAX CHISEL FLAT 25X280MM
Write a review
Bad Good
Tags: Brand ALPEN
Pointed Chisel Diameter: 18mm Length: 400mm The Tork Craft SDS Max Pointed Chisel is for chiseling applications in masonry an..
R 152.00
Ex VAT:R 132.17
Pointed Chisel Diameter: 18mm Length: 280mm The Tork Craft SDS Max Pointed Chisel is for chiseling applications in masonry an..
R 117.00
Ex VAT:R 101.74
Flat Chisel Diameter: 18mm Length: 280mm Blade Length: 25mm The Tork Craft SDS Max Flat Chisel is for chiseling application..
Flat Chisel Diameter: 18mm Length: 280mm Blade Length: 75mm The Tork Craft SDS Max Flat Chisel is for chiseling application..
Flat Chisel Diameter: 18mm Length: 280mm Blade Length: 40mm The Tork Craft SDS Max Flat Chisel is for chiseling application..
Flat Chisel Diameter: 18mm Length: 400mm Blade Length: 25mm The Tork Craft SDS Max Flat Chisel is for chiseling application..
ALPEN SPRINT MAST LADIES NAVY COTTON BLUE X-LARGE....
ALPEN BASE BALL BLUE CAP ADJUSTABLE (ONE SIZE FITS ALL)....
ALPEN SPRINT MAST LADIES NAVY COTTON BLUE LARGE....
KERAMO BETON EXTREME 6MM 2 PIECE Details: 2-pcs. Plastic cassette Art.-Nr. 00 003000621 00 ..