  • MPN: ALP97004001
  • Weight: 0.66kg
  • Dimensions: 444.00mm x 18.00mm x 18.00mm
  • SKU: ALP97004001
  • UPC: 9002740612339
For 20 or more items, click to quote
SDS MAX CHISEL POINTED 400MM
Write a review
Bad Good
Tags: Brand ALPEN
Flat Chisel Diameter: 18mm Length: 280mm Blade Length: 25mm The Tork Craft SDS Max Flat Chisel is for chiseling application..
R 121.00
Ex VAT:R 105.22
Pointed Chisel Diameter: 18mm Length: 400mm The Tork Craft SDS Max Pointed Chisel is for chiseling applications in masonry an..
R 152.00
Ex VAT:R 132.17
Pointed Chisel Diameter: 18mm Length: 280mm The Tork Craft SDS Max Pointed Chisel is for chiseling applications in masonry an..
Flat Chisel Diameter: 18mm Length: 280mm Blade Length: 75mm The Tork Craft SDS Max Flat Chisel is for chiseling application..
Flat Chisel Diameter: 18mm Length: 280mm Blade Length: 40mm The Tork Craft SDS Max Flat Chisel is for chiseling application..
Flat Chisel Diameter: 18mm Length: 400mm Blade Length: 25mm The Tork Craft SDS Max Flat Chisel is for chiseling application..
ALPEN BASE BALL BLUE CAP ADJUSTABLE (ONE SIZE FITS ALL)....
ALPEN SPRINT MAST LADIES NAVY COTTON BLUE LARGE....
ALPEN SPRINT MAST LADIES NAVY COTTON BLUE X-LARGE....
KERAMO BETON EXTREME 6MM 2 PIECE Details: 2-pcs. Plastic cassette Art.-Nr. 00 003000621 00 ..