  • MPN: RHSBM30/108
  • Weight: 495.00g
  • Dimensions: 59.00mm x 162.00mm x 210.00mm
  • SKU: RHSBM30/108
  • UPC: 6005721030873
For 30 or more items, click to quote
108mm bi-metal hole saw