  • MPN: RHSBM30/14
  • Weight: 37.60g
  • Dimensions: 18.00mm x 83.00mm x 137.00mm
  • SKU: RHSBM30/14
  • UPC: 6005721030408
For 30 or more items, click to quote
14mm bi-metal hole saw