  • MPN: RHSBM30/16
  • Weight: 45.80g
  • Dimensions: 21.00mm x 84.00mm x 136.00mm
  • SKU: RHSBM30/16
  • UPC: 6005721030415
For 30 or more items, click to quote
16mm bi-metal hole saw