  • MPN: RHSBM30/177
  • Weight: 1,145.20g
  • Dimensions: 43.00mm x 76.00mm x 76.00mm
  • SKU: RHSBM30/177
  • UPC: 6005721030989
For 30 or more items, click to quote
177mm bi-metal hole saw