  • MPN: RHSHSS20
  • Weight: 70.80g
  • Dimensions: 43.00mm x 43.00mm x 128.00mm
  • SKU: RHSHSS20
  • UPC: 6005721006984
For 30 or more items, click to quote
20mm HSS holesaw
Write a review
Bad Good
HSS hole saw Hole saw diameter: &o/;16mm Application: The HSS (hi-speed steel) hole saw is uniquely designed for cutting holes in sheet metal..
R 87.00
Ex VAT:R 75.65
HSS hole saw Hole saw diameter: &o/;17mm Application: The HSS (hi-speed steel) hole saw is uniquely designed for cutting holes in sheet metal..
R 94.00
Ex VAT:R 81.74
HSS hole saw Hole saw diameter: &o/;12mm Application: The HSS (hi-speed steel) hole saw is uniquely designed for cutting holes in sheet metal..
HSS hole saw Hole saw diameter: &o/;14mm Application: The HSS (hi-speed steel) hole saw is uniquely designed for cutting holes in sheet metal..
HSS hole saw Hole saw diameter: &o/;13mm Application: The HSS (hi-speed steel) hole saw is uniquely designed for cutting holes in sheet metal..
HSS hole saw Hole saw diameter: &o/;18mm Application: The HSS (hi-speed steel) hole saw is uniquely designed for cutting holes in sheet metal..