  • MPN: RMGB30860
  • Weight: 42.00g
  • Dimensions: 8.00mm x 8.00mm x 125.00mm
  • SKU: RMGB30860
  • UPC: 6005721007677
For 30 or more items, click to quote
8.60mm Industrial Metal bulk (10/pack) /ea