  • MPN: RMRB30200
  • Weight: 13.20g
  • Dimensions: 18.00mm x 18.00mm x 62.00mm
  • SKU: RMRB30200
  • UPC: 6005721024476
For 30 or more items, click to quote
2.00mm Standard Metal bulk (10/Pack) /ea