  • MPN: RMRB30450
  • Weight: 7.00g
  • Dimensions: 4.00mm x 4.00mm x 81.00mm
  • SKU: RMRB30450
  • UPC: 6005721024100
For 30 or more items, click to quote
4.50mm Standard Metal bulk (10/Pack) /ea
Write a review
Bad Good
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 4,6 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..
R 27.00
Ex VAT:R 23.48
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 4,9 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..
R 29.00
Ex VAT:R 25.22
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 4,8 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 5,0 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 4,7 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 5,1 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..