  • MPN: TCCH28000
  • Weight: 0.47kg
  • Dimensions: 372.00mm x 41.00mm x 20.00mm
  • SKU: TCCH28000
  • UPC: 6009515813987
For 30 or more items, click to quote
Pointed Chisel
Diameter: 18mm
Length: 280mm
Materials 40CR Alloy steel
Diameter 18mm
Length 280mm