  • MPN: RHSBM30/95
  • Weight: 389.80g
  • Dimensions: 47.00mm x 137.00mm x 174.00mm
  • SKU: RHSBM30/95
  • UPC: 6005721030835
For 30 or more items, click to quote
95mm bi-metal hole saw