  • MPN: GAV5000-3
  • Weight: 0.50kg
  • Dimensions: 500.00mm x 100.00mm x 30.00mm
  • SKU: GAV5000-3
  • UPC: 6009515896447
For 50 or more items, click to quote
PROFESSIONAL BLOW GUN 500MM
Tags: Brand GAV
AIR BLOW GUN DUSTER 500MM NOZZLE IN BLISTER....
R 546.00
Ex VAT:R 474.78
GAV Professional Blow Gun 300mm
-29 %
PROFESSIONAL BLOW GUN 300MM....
R 516.06 R 731.00
Ex VAT:R 448.75
GAV Professional Blow Gun 150mm
-31 %
PROFESSIONAL BLOW GUN 150MM....
R 401.06 R 585.00
GAV Professional Blow Gun 800mm
-24 %
PROFESSIONAL BLOW GUN 800MM....
GAV Filter In Line 1/4\' Water Trap With Auto Drain
-19 %
FILTER IN LINE 1/4' WATER TRAP WITH AUTO DRAIN....
FILTER + REDUCER 1/2'IN LINE REGULATOR WITH AUTO DRAIN....
R 2,035.00
HVLP Spray Gun with 1.4 mm nozzle GAV Z3000 Professional spray gun with gravity feed. Ecological with HVLP (High Volume Low Pressure) system..
GAV Filter Regulator Lubricator 1/4\' With Auto Drain
-14 %
FILTER REGULATOR LUBRICATOR 1/4' WITH AUTO DRAIN....
GAV Filter In Line 1/2\' Water Trap With Auto Drain
-12 %
FILTER IN LINE 1/2' WATER TRAP WITH AUTO DRAIN....
GAV Filter/regulator 1/4\' In Line With Auto Drain
-12 %