  • MPN: GAV60AP-PROMO
  • Weight: 2.00kg
  • Dimensions: 400.00mm x 300.00mm x 200.00mm
  • SKU: GAV60AP-PROMO
  • UPC: 8011275011150
For 50 or more items, click to quote
AIR BLOW GUN WITH LONG NOZZLE + ACC KIT FOR 60AP X15
Tags: Brand GAV
Aluminium blow gun | Air duster Model 60A   Aluminium body Air flow/consumption @ 6 Bar: 200 l/min Durable quality product Made ..
R 140.00
Ex VAT:R 121.74
AIR BLOW GUN DUSTER IN BLISTER WITH SECURITY NOZZLE....