  • MPN: X223ABP1-E2
  • Weight: 0.02kg
  • Dimensions: 76.00mm x 72.00mm x 72.00mm
  • SKU: X223ABP1-E2
  • UPC: 8888021300079
For 20 or more items, click to quote
Energizer® CR223 Lithium Photo Battery Carded | 1-Pack
  • Holds power for up to 10 years in storage
  • Type: Lithium
  • Replacement for: 223A, 5024LC, CR-P2, CRP2, DL223, EL223
Energizer® 3V Lithium Coin Battery 2-pack Voltage:  3V Qty:  2 Pack Application: Energizer® offers a full range of lon..
Energizer® AA Alkaline Power Batteries 1.5V 2-pack A top choice for its reliability Energizer 2-pack AA performance in devices like heart ra..
Energizer® AAA Alkaline Power Batteries 1.5V 2-pack A top choice for its reliability Energizer 2-pack AAA performance in devices like heart ..