  • MPN: TCCT48300-10W
  • Weight: 0.03kg
  • Dimensions: 400.00mm x 95.00mm x 10.00mm
  • SKU: TCCT48300-10W
  • UPC: 6009515898731
For 30 or more items, click to quote
NYLON CABLE TIES 4.8MM X 300MM WHITE 10PC
  • Operating temperature range: -40°C to +85°C.
Specifications
Width x Length 4.8mm x 300mm