  • MPN: RHSBM30/210
  • Weight: 1,584.40g
  • Dimensions: 43.00mm x 209.00mm x 209.00mm
  • SKU: RHSBM30/210
  • UPC: 6005721001859
For 30 or more items, click to quote
210mm bi-metal hole saw