  • MPN: RHSBM30/67
  • Weight: 217.00g
  • Dimensions: 48.00mm x 126.00mm x 168.00mm
  • SKU: RHSBM30/67
  • UPC: 6005721030736
For 30 or more items, click to quote
67mm bi-metal hole saw