  • MPN: RMGB30800
  • Weight: 32.40g
  • Dimensions: 8.00mm x 8.00mm x 117.00mm
  • SKU: RMGB30800
  • UPC: 6005721028146
For 30 or more items, click to quote
8.00mm Industrial Metal bulk (10/pack) /ea
Write a review
Bad Good
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 4,8 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..
R 27.00
Ex VAT:R 23.48
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 4,7 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..
R 27.00
Ex VAT:R 23.48
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 4,6 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 5,1 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 4,9 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 5,0 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..