  • MPN: RMGB31080
  • Weight: 72.80g
  • Dimensions: 10.00mm x 10.00mm x 141.00mm
  • SKU: RMGB31080
  • UPC: 6005721070473
For 30 or more items, click to quote
10.80mm Industrial Metal bulk (5/pack) /ea