  • MPN: RFDS115P80
  • Weight: 71.40g
  • Dimensions: 12.00mm x 113.00mm x 113.00mm
  • SKU: RFDS115P80
  • UPC: 6005721108152
For 30 or more items, click to quote
115mm p80 flap disc Zirconium /ea