  • MPN: RFDS115P80
  • Weight: 71.40g
  • Dimensions: 12.00mm x 113.00mm x 113.00mm
  • SKU: RFDS115P80
  • UPC: 6005721108152
For 30 or more items, click to quote
115mm p80 flap disc Zirconium /ea
Write a review
Bad Good
Flap Disc Zirconium 115mm 80 Grit Flat 4+1 Free Why Zirconium? From a product performance stand., flap discs offer fast stock removal and ..
R 121.00
Ex VAT:R 105.22
Flap Disc Zirconium 115mm 120 Grit Flat 4+1 Free Why Zirconium? From a product performance stand., flap discs offer fast stock removal and ..
R 121.00
Ex VAT:R 105.22
Flap Disc Zirconium 115mm 40 Grit Flat 4+1 Free Why Zirconium? From a product performance stand., flap discs offer fast stock removal and ..
Flap Disc Zirconium 115mm 60 Grit Flat 4+1 Free Why Zirconium? From a product performance stand., flap discs offer fast stock removal and ..