  • MPN: TC911507
  • SKU: TC911507
  • UPC: 6009515910877
MULTI MATERIAL CUTTING BLADE 76MM X 10MM ANGLE GRINDER
Write a review
Bad Good
Blade 4 Teeth 115mm x 22.23mm for Wood on Angle Grinder Blade Diameter: 115mm Number of Teeth: 4 This 4-t..
R 55.00
Ex VAT:R 47.83
BLADE 6 TEETH 115MM FOR WOOD ON ANGLE GRINDER....
R 197.00
Ex VAT:R 171.30
PLASTIC CASE 1387.5 X 393.7 X 152.4MM OD WITH FOAM BLACK....