  • MPN: TCSA40020B
  • Weight: 0.42kg
  • Dimensions: 400.00mm x 35.00mm x 20.00mm
  • SKU: TCSA40020B
  • UPC: 6009515887704
For 20 or more items, click to quote
SCOTCH EYE AUGER BIT 20MM X 400MM BULK
Ex VAT:R 2,634.78
Rafter square ABS Triangular 180mm Multi angle The Rafter Square, also known as a Speed Square, is a versatile and indispensable tool..
R 93.00
Ex VAT:R 80.87
TorkCraft - Hex Chisel 17MM Pointed Application: For use in construction demolition and shaping! Shank Type: 17mm Hex Total Length..
TorkCraft - Dry Use Diamond Polishing Pad Grit: #100 Application: The Tork Craft Dry use diamond polish pads 100mm i..
Try square 300mm x 150mm with level & plumb vial The Try Square includes a 300mm long blade and a 150mm wide base, providing a large ..