  • MPN: RHSBM30/102
  • Weight: 452.00g
  • Dimensions: 56.00mm x 161.00mm x 209.00mm
  • SKU: RHSBM30/102
  • UPC: 6005721030859
For 30 or more items, click to quote
102mm bi-metal hole saw