  • MPN: RHSBM30/114
  • Weight: 521.20g
  • Dimensions: 48.00mm x 162.00mm x 212.00mm
  • SKU: RHSBM30/114
  • UPC: 6005721030897
For 30 or more items, click to quote
114mm bi-metal hole saw