  • MPN: RHSBM30/133
  • Weight: 693.00g
  • Dimensions: 46.00mm x 175.00mm x 227.00mm
  • SKU: RHSBM30/133
  • UPC: 6005721030927
For 30 or more items, click to quote
133mm bi-metal hole saw