  • MPN: RHSBM30/51
  • Weight: 134.80g
  • Dimensions: 56.00mm x 108.00mm x 139.00mm
  • SKU: RHSBM30/51
  • UPC: 6005721030644
For 30 or more items, click to quote
51mm bi-metal hole saw