  • MPN: RHSBM30/70
  • Weight: 234.20g
  • Dimensions: 47.00mm x 133.00mm x 178.00mm
  • SKU: RHSBM30/70
  • UPC: 6005721030750
For 30 or more items, click to quote
70mm bi-metal hole saw