  • MPN: RHSHSS32
  • Weight: 108.60g
  • Dimensions: 43.00mm x 43.00mm x 128.00mm
  • SKU: RHSHSS32
  • UPC: 6005721007011
For 30 or more items, click to quote
32mm HSS holesaw
Write a review
Bad Good
HSS hole saw Hole saw diameter: &o/;13mm Application: The HSS (hi-speed steel) hole saw is uniquely designed for cutting holes in sheet metal..
R 62.00
Ex VAT:R 53.91
HSS hole saw Hole saw diameter: &o/;18mm Application: The HSS (hi-speed steel) hole saw is uniquely designed for cutting holes in sheet metal..
R 99.00
Ex VAT:R 86.09
HSS hole saw Hole saw diameter: &o/;16mm Application: The HSS (hi-speed steel) hole saw is uniquely designed for cutting holes in sheet metal..
HSS hole saw Hole saw diameter: &o/;17mm Application: The HSS (hi-speed steel) hole saw is uniquely designed for cutting holes in sheet metal..
HSS hole saw Hole saw diameter: &o/;12mm Application: The HSS (hi-speed steel) hole saw is uniquely designed for cutting holes in sheet metal..
HSS hole saw Hole saw diameter: &o/;14mm Application: The HSS (hi-speed steel) hole saw is uniquely designed for cutting holes in sheet metal..