  • MPN: RMGB30840
  • Weight: 39.00g
  • Dimensions: 8.00mm x 8.00mm x 119.00mm
  • SKU: RMGB30840
  • UPC: 6005721007660
For 30 or more items, click to quote
8.40mm Industrial Metal bulk (10/pack) /ea