  • MPN: RMGB31050
  • Weight: 65.20g
  • Dimensions: 10.00mm x 10.00mm x 133.00mm
  • SKU: RMGB31050
  • UPC: 6005721028191
For 30 or more items, click to quote
10.50mm Industrial Metal bulk (5/pack) /ea
Write a review
Bad Good
13PC HSS drill bit set Drill bits in the set: &O/;1.5mm &O/;2mm &O/;2.5mm &O/;3mm &O/;3.2mm &O/;3.5mm &O/;4mm &O/;4.5mm &O/;4..
R 186.00
Ex VAT:R 161.74
6PC roll forged drill bit set Drill bits in the set: &O/;2.0mm &O/;3.0mm &O/;4.0mm &O/;5.0mm &O/;6.0mm &o/;8.0mm Application: T..
R 66.00
Ex VAT:R 57.39
TORK CRAFT Drill Bit Set 25pce Roll Forged Metal Case
Out Of Stock
25PC roll forged drill bit set Drill bits in the set: &O/;1mm &O/;1.5mm &O/;2mm &O/;2.5mm &O/;3mm &O/;3.5mm &O/;4mm &O..
19PC roll forged drill bit set Drill bits in the set: &O/;1mm &O/;1.5mm &O/;2mm &O/;2.5mm &O/;3mm &O/;3.5mm &O/;4mm &O/;4.5mm ..
TORK CRAFT Drill Bit Set 6pc Hss Ground 2-8mm
-13 %
6PC HSS drill bit set Drill bits in the set: &O/;2.0mm &O/;3.0mm &O/;4.0mm &O/;5.0mm &O/;6.0mm &o/;8.0mm Application: The drill..
R 127.94 R 147.00
13PC roll forged drill bit set Drill bits in the set: &O/;1.5mm &O/;2mm &O/;2.5mm &O/;3mm &O/;3.2mm &O/;3.5mm &O/;4mm &O/;4.5mm..