  • MPN: RHSBM30/17
  • Weight: 37.40g
  • Dimensions: 37.00mm x 79.00mm x 134.00mm
  • SKU: RHSBM30/17
  • UPC: 6005721030422
For 30 or more items, click to quote
17mm bi-metal hole saw