  • MPN: RHSBM30/25
  • Weight: 64.20g
  • Dimensions: 38.00mm x 84.00mm x 137.00mm
  • SKU: RHSBM30/25
  • UPC: 6005721030491
For 30 or more items, click to quote
25mm bi-metal hole saw