  • MPN: RHSBM30/35
  • Weight: 110.80g
  • Dimensions: 57.00mm x 109.00mm x 140.00mm
  • SKU: RHSBM30/35
  • UPC: 6005721030552
For 30 or more items, click to quote
35mm bi-metal hole saw