  • MPN: DBC03340011
  • Weight: 1.55kg
  • Dimensions: 42.00cm x 3.10cm x 3.10cm
  • SKU: DBC03340011
  • UPC: 6942141800092
For 30 or more items, click to quote
Hex Chisel
Features and Benefits
30 x 400 mm
Point
Suitable for:
Packed by plastic tube
Write a review
Bad Good
Hex Chisel Features and Benefits 30 x 400 x 40 mm Flat Suitable for: PDB17008 and PDB17018 Packed by plastic tube....
R 236.00
Ex VAT:R 205.22
INGCO / Angle Grinder 2400 Watt, No-Load Speed 6300rpm, Disc Diameter 230mm / AG24008..
R 1,971.00
Ex VAT:R 1,713.91
Saw Chain Features and Benefits Chain Pitch: 1/4" Chain Gauge: 0.043" Drive Links: 32 links Suitable for: CGSLI2058/CGSLI20581/UCGSLI20581 chain..
Chain Saw Bar Features and Benefits Bar Length: 16" Suitable for: CGSLI401682/UCGSLI401682/CGSLI40168 chain saw....
Bench Grinding Wheel Features and Benefits Abrasive wheel size: 150 x 12.7 x 20 mm Diameter: 150 mm Arbor: 12.7 mm Thickness: 20 mm Abrasive whe..
Auto Air Compressor Features and Benefits Voltage: 12 V Current: 18 A Max pressure: 120 PSI/8 Bar Integrated work light. Includes: 1 piece batt..
Auto Air Compressor Features and Benefits Voltage: 12 V Current: 10 A Max pressure: 140 PSI/10 Bar Max air flow: 35 L/min Integrated work light...