  • MPN: TCCT78400-50W
  • Weight: 0.24kg
  • Dimensions: 500.00mm x 110.00mm x 25.00mm
  • SKU: TCCT78400-50W
  • UPC: 6009515898786
For 30 or more items, click to quote
NYLON CABLE TIES 7.6MM X 400MM WHITE 50PC
  • Operating temperature range: -40°C to +85°C.
Specifications
Width x Length 7.6mm x 400mm