  • MPN: HG200047
  • Weight: 1.25kg
  • Dimensions: 26.30cm x 8.50cm x 25.00cm
  • SKU: HG200047
  • UPC: 6941640180315
HEAT GUN 2000W VARIABLE SETTING
FESTOOL Cordless Pendulum Jigsaw Ps420 Eb-basic
Out Of Stock
FESTOOL Cordless Pendulum Jigsaw Psc420 Eb-basic
Out Of Stock
FESTOOL Pendulum Jigsaw Ps300 Eq-+
Festool Pendulum jigsaw PS 300 EQ-Plus TRION Order number: FES576041 Model: PS 300 EQ-Plus ....
Chain Saw Bar Features and Benefits Bar Length: 16" Suitable for: CGSLI401682/UCGSLI401682/CGSLI40168 chain saw....
INGCO / Angle Grinder 2400 Watt, No-Load Speed 6300rpm, Disc Diameter 230mm / AG24008..
Saw Chain Features and Benefits Chain Pitch: 1/4" Chain Gauge: 0.043" Drive Links: 32 links Suitable for: CGSLI2058/CGSLI20581/UCGSLI20581 chain..
Auto Air Compressor Features and Benefits Voltage: 12 V Current: 10 A Max pressure: 140 PSI/10 Bar Max air flow: 35 L/min Integrated work light...
Auto Air Compressor Features and Benefits Voltage: 12 V Current: 18 A Max pressure: 120 PSI/8 Bar Integrated work light. Includes: 1 piece batt..
Bench Grinding Wheel Features and Benefits Abrasive wheel size: 150 x 12.7 x 20 mm Diameter: 150 mm Arbor: 12.7 mm Thickness: 20 mm Abrasive whe..