  • MPN: HHK12092
  • Weight: 0.45kg
  • Dimensions: 28.80cm x 12.00cm x 4.00cm
  • SKU: HHK12092
  • UPC: 6928073675175
For 30 or more items, click to quote
9 pieces ball point hex key set Material: Cr-V Size: 1.5 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm.
Features and Benefits
HAMMER URETHANE 38MM 1 1/2' FACE DIAM. HICK. WOOD HANDLE....
Auto Air Compressor Features and Benefits Voltage: 12 V Current: 18 A Max pressure: 120 PSI/8 Bar Integrated work light. Includes: 1 piece batt..