  • MPN: TC534190
  • Weight: 0.26kg
  • Dimensions: 256.00mm x 92.00mm x 27.00mm
  • SKU: TC534190
  • UPC: 6009515854416
For 30 or more items, click to quote
SIDE / DIAGONAL CUTTER 190MM PLIERS
Write a review
Bad Good
Download the Leaflet:
View the Leaflet:
Plier Diagonal Cutter STANLEY 180mm Stht84108-8
Out Of Stock
R 193.00
Ex VAT:R 167.83
PLIER MARATHON DIAGONAL CUTTING 200mm M25....
R 82.00
Ex VAT:R 71.30
TorkCraft - Rotary Burr Set QTY: 5 Piece Size: 8 mm Application: The Tork Craft Rotary Burr Set, standard doubl..
TorkCraft - Rotary Burr Set QTY: 5 Piece Size: 12 mm Application: The Tork Craft Rotary Burr Set, standard doub..
MAD drill bit Daimeter: &o/;16.0mm Shank: 3 flattened sides Application: A MAD bit is referred to as a Multi Angle Drill bit. The drill bit i..
MAD drill bit Daimeter: &o/;17.0mm Shank: 3 flattened sides Application: A MAD bit is referred to as a Multi Angle Drill bit. The drill bit i..
TorkCraft - Rotary Burr Set QTY: 5 Piece Size: 6 mm Application: The Tork Craft Rotary Burr Set, standard doubl..
MAD drill bit Daimeter: &o/;15.0mm Shank: 3 flattened sides Application: A MAD bit is referred to as a Multi Angle Drill bit. The drill bit i..