  • MPN: RACDM2303
  • Weight: 6,000.00g
  • Dimensions: 83.00mm x 232.00mm x 232.00mm
  • SKU: RACDM2303
  • UPC: 6005721002306
For 30 or more items, click to quote
230mm MASONRY ABRASIVE CUTTING DISC (25/box) /ea
Write a review
Bad Good
350mm STEEL ABRASIVE CUT-OFF DISC (10/box) /ea....
R 144.00
Ex VAT:R 125.22
RUWAG 115x1mm Industrial S/steel Abrasive Disc 5 Pack
Out Of Stock
115x1mm Industrial S/Steel abrasive disc 5 pack....
R 58.00
Ex VAT:R 50.43
115mm STAINLESS STEEL ABRASIVE CUTTING DISC 5 PACK /pk....