  • MPN: RCSBT23060
  • Weight: 598.60g
  • Dimensions: 8.00mm x 276.00mm x 321.00mm
  • SKU: RCSBT23060
  • UPC: 6005721062508
For 30 or more items, click to quote
230MM Z60 SAW BLADE TCT STANDARD