  • MPN: RMGB30440
  • Weight: 7.00g
  • Dimensions: 4.00mm x 4.00mm x 79.00mm
  • SKU: RMGB30440
  • UPC: 6005721007479
For 30 or more items, click to quote
4.40mm Industrial Metal bulk (10/pack) /ea